איך זה עובד

ל Special Tech מודל ייחודי להעסקת עובדים על הרצף האוטיסטי. במודל זה אנו תומכים ומלווים את העובד באופן קבוע ומתמשך כל תקופת העסקתו בחברה.

אנו ב Special Tech ממיינים, מכשירים ומלווים (ליווי רגשי וטכנולוגי) את העובדים בביצוע בדיקות תוכנה בתאום מלא עם החברה בה מבוצעות הבדיקות.

מודל הליווי הרגשי בו אנו עושים שימוש נבדק ונוסה בהצלחה רבה בהעסקת אוכלוסית היעד בצה"ל.

הליווי הטכנולוגי מתבצע על ידי מומחים טכניים מצטיינים בעלי יכולת ניהול אשר מובילים את הפעילות והינם אחראיים לתקשורת הרמונית בין הלקוח לבין עובדי Special Tech.

שיטות ההעסקה והליווי של Special Tech נבחרו על סמך ניסיון והצלחה שנצברו בחברות ברחבי העולם (דנמרק, ארה"ב, גרמניה, שבדיה, איסלנד, סקוטלנד, בריטניה, ספרד, שווייץ ואוסטריה). מהניסיון בעולם ניתן ללמוד כי בדיקות תוכנה הוא מקצוע שאנשים אוטיסטים מצטיינים בו ולאחר מיון, הכשרה וליווי מתאים העובדים נקלטים בעבודה, מתמידים בה ומצליחים להתקדם ולהתבסס.

בישראל, הנושא בחיתוליו וצובר תאוצה גם הודות לצו הרחבה מלפני שנה, המחייב מעסיקים לקלוט עובדים עם מוגבלויות פיזיות או נפשיות בחברות המעסיקות 100 עובדים ומעלה. חובת ההעסקה של עובדים אלה תחול הן על המגזר הפרטי והן על המגזר הציבורי והממשלתי והחל משנת 2017 תעמוד על מכסה של 3% מכלל העובדים בחברה.

השאירו פרטים
ונשמח לחזור אליכם בהקדם

עד 50 תווים

ניתן לשלוח קו"ח למייל:

info@specialtech.co.il

או להתקשר:

סילבינה - 052-3410570